2017

07.01.2017 Tartu Rahvuslik näitus
Kohtunik: Kalvo Kriisk, Eesti

Penny - SP1, SK, PE 1, TP

2016

12.11.2016 Balti Võitja 2016
Kohtunik: Johannes Boelaars, Holland
9 Bassetit

Penny - SP 2


15.10.2016 Valmiera Rahvuslik näitus
Kohunik: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska 
6 Bassetit

Theodor - SP 1, SK, Vet SERT, PI 2, VSP Vet -> LÄTI VETERAN TŠEMPION

Penny - SP 1, SK, PE 2


03.09.2016 Luige Rahvuslik näitus
Kohtunik: Natalia Sedykh, Venemaa
8 Bassetit

Penny - SP 1, SK, PE 1, VSP

Theodor - SP 1, SK, Vet SERT, PI 1, TP Vet, TP, RÜP I  -> EESTI VETERAN TŠEMPION


21.08.2016 RV Cruftsi 2017 Kvalifikatsiooninäitus
Kohtunik: John Wauben, Holland
1 Basset

Penny - SP1, SK, PE 1, CACIB, TP


30.07.2016 Saaremaa Rahvuslik näitus
Kohtunik: Jelena Kruus, Eesti
1 Basset

Puhh - SP1, SK, PI 1, TP, RÜP IV 


09.07.2016 RV Pärnu
Kohtunik: Katrin Lahi-Temnikov, Eesti
3 Bassetit: 2 isast, 1 emane

Penny -  SP 1, SK, PE 1, CACIB, VSP


18.06.2016 Vanamõisa rahvuslik näitus
Kohtunik: Claudio de Giuliani, Itaalia
2 Bassetit: 1 isane, 1 emane

Puhh - SP 1, SK, PI 1, SERT, VSP -> EST CH!

Penny-  SP 1, SK, PE 1, TP, RÜP II


05.06.2016 VI Rühma Näitus
Kohtunik: Silvia Weber-Martegani
7 Bassetit: 2 isast, 5 emast

Penny - SP 1, SK, PE II 


04.06.2016 RV Eesti Võitja'16
Kohtunik: Anca Giura
8 Bassetit: 5 isast, 3 emast

Puhh - H 


14.05.2016 Jahikoerte erinäitus
Kohtunik: Jan Ryk, Pools
3 bassetit: 1 isane, 2 emast

Penny (ch. klass) - SP 1, SK, PE I, TP


16.04.2016 RV Tallinna Võitja'16
Kohtunik: Arne Foss, Norra
12 bassetit: 7 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - SP 3, SK 

Puhh (avaklass) - SP 2


3.04.2016 RV Lahti
Kohtunik: Sakari Poti, Soome
9 bassetit: 4 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - SP 2, SK, PE III, SERT, res-CACIB -> FI CH


27.02.2016 RV Venemaa ''БЕЛЫЕНОЧИ–II 2016''
Kohtunik: Astrid Lundava, Eesti
11 bassetit: 4 isast, 7 emast

Penny (ch. klass) - SP 1, SERT, PE II, res-CACIB -> RUS CH!


26.02.2016 RV Venemaa ''БЕЛЫЕНОЧИ–I 2016'' 
Kohtunik: Mrs. Manola Poggesi, Itaalia
7 bassetit: 2 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - VH


17.01 Turu RV näitus
kohtunik: Bo Wallin, Rootsi
8 bassetit: 

Penny (Ch klass) - SP 2, SK, PE III

2015

30.08 RV Bialystok

Penny, Ch klass - SP 1, SK, SERT --- PL CH!


29.08 Valgevene Võitja 2015 
Alberto Cuccilato, Itaalia

Penny, Avaklass - SP 1, SK, SERT, PE I, CACIB, TP, RÜP IV ning Belarus Winner 2015! --- BLR CH


22.08 RV Balti Võitja 2015

Penny Ch klass - SP 3

Puhh Avaklass - SP 2


9.08 RV Druskininkai, Druskininkai'15

Penny - SP 1, SK, CAC, CACIB

8.08 RV Druskininkai, Druskininkai Mayor's Cup'15

Penny - SP 1, SK, CAC, CACIB, TP

7.08 RV Druskininkai, Dzukija summer'15 (Cruft's qualification)

Penny - SP 1, SK, CAC, CACIB, TP & C.I.E


27.06 RV Läti Võitja 2015

Penny - SP 2, SK, Sert, PE II, Res-CACIB


13.-14.06 Palanga, Leedu

1. päev

Penny - SP 1, SK, PE 1, Sert, TP, RÜP IV - LTU ja BALT CH!

2. päev

Penny- SP 1, SK, PE 1, Sert, TP, RÜP I!


31.05 VI Rühma näitus

Eli-Marie Klepp, Norra

Penny (esimene kord tšempionklassis) - SP 2, SK, PE II


30.05 RV Eesti Võitja 2015

Liliane de Ridder-Onghena, Belgia

Penny (Avaklass) - VH

Puhh - H


09.05 Jahikoerte erinäitus

Siret Lepasaar

Penny - SP 1, PE I, TP


11.04 RV Tallinna Võitja 2015

Tina Illukka

Penny - SP 1, PE I, Sert, CACIB, TP, TLN WINNER 2015 & EST, LV CH

Puhh - VH


21.-22.03 RV Läti

1. Päev

Luis Manuel Catalan

Penny - SP 1, PE I, Sert, CACIB, TP, RÜP III

2. Päev

Viera Staviarska 

Penny - SP 1, PE I, Sert, CACIB, TP, RÜP V


07.03 RV Leedu Võitja 2015

Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Jäljekütt Theodor Tahoe - SP 1, PI I, Sert, CACIB, VSP, Leedu Võitja'15

Popibass Penny Pently - SP 1, PE III


14.02 RV Tallinna Winter Cup 2015

Penny esimene näitus avaklassis - SP 1


 

2014

31.08 Väimela Rahvuslik

Popibass Penny Pently (17kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Tamara Sarmont, Valgevene

Tulemus: SP 1, SK, TP J, PE 1, TP, RÜP IV

30.08 Väimela Rahvuslik

Popibass Penny Pently (17kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Vjacheslav Verbitski, Valgevene

Tulemus: SP 1, SK, TPJ, PE 1, TP, RÜP IV
 
Popibass Porthos Philipp (17kuune)
Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, VSP J, PI 1, VSP

22.08 VI ja VII rühma erinäitus

Popibass Penny Pently (16kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Vilmos Kardos, Ungari

Tulemus: SP 1, SK, TP J, PE 1, VSP, JUN BIS I !

26.07 Haapsalu Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (15kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Marko Lepasaar, Eesti

Tulemus: SP 1

Poopibass Pontupoeg Puhh

Juuniorklass

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, TP J, PI 1, TP, RÜP IV

Popibass Porthos Philipp

Juuniorklass

Tulemus: VH

6.07 Pärnu Rahvusvaheline

Popibass Penny Pently (15 kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Attila Czegledi, Ungari

Tulemus: SP 1

5.07 Pärnu Rahvusvaheline

Popibass Penny Pently (15 kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Karl P Reisinger, Saksamaa

Tulemus: SP 1, SK, PE 1, CACIB, TP

22.06 Luige Rahvuslik Näitus

Popibass Pontupoeg Puhh (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik:Valentina Ivanischeva, Venemaa

Tulemus: SP 2, SK, PI 2

21.06 Luige Rahvuslik Näitus

Popibass Pontupoeg Puhh (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Siret Lepasaar, Eesti

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, TP J, PI 1, TP, RÜP IV

8.06. Palanga Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Gunnar Nymann, Taani / VI rühma kohtunik: A. Lorenzo, Rootsi

Tulemus: SP 1, Jun SERT, TP J, TP, RÜP IV --> LT JCH, BALT J CH

7.06 Palanga Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik:  Astrid Lundava, Eesti / VI rühma kohtunik G. Nymann

Tulemus: SP 1, Jun SERT, TP J, TP, RÜP 1 --> LT J CH, BALT J CH

1.06 VI Rühmanäitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Monika Blaha, Austria

Tulemus: SP1, SK, (jun SERT), TP Jun, Jun BIS III

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH

31.05 Eesti Võitja 2014

Popibass Penny Pently(14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Jelena Kruus, Eesti

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, VSP Jun, PE 4, Eesti Juuniorvõitja-14 --> Eesti ja Läti Juunior Tšempion!

Popibass Pontupoeg Puhh

Tulemus: SP 3

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH

03.-04.05 Talsi Rahvuslik näitus

Popibass Penny Pently (13kuune)

Juuniorklass

-Kohtunik: Dubravka Reicher, Horvaatia

Tulemus: SP 1, PE 1, TP, Jun Sert, RÜP IV    

-Kohtunik: Jo Schepers, Holland

Tulemus: SP 1, PE 1, TP, Jun Sert, RÜP VI

19.04. Narva Rahvusvaheline näitus

Popibass Penny Pently (12kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Olga Morozova, Venemaa

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, PE 1, TP, RÜP IV

12.04 Tallinna Võitja'14

Popibass Penny Pently (12kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Markku Mähönen, Soome

Tulemus: EVH

Popibass Pontupoeg Puhh (12kuune)

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, PI 2 ja TLN JW'14

08.02 Tallinn Winter Cup'14

Popibass Penny Pently (10kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Maret Kärdi, Eesti

Tulemus: SP 1,  SK, Jun SERT, TP Jun, PE 1, VSP, WJCUP'14 ja WCUP'14

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH

2013

21.12.2013 Jõulushow

Popibass Penny Pently (8kuune)

Kutsikaklass

Kohtunik: Katrin Raie, Eesti

Tulemus: VL 1,  PE 1 ning VSP Kutsikas

 

20.10.2013 Rahvuslik näitus Rakveres

Popibass Penny Pently (7kuune)

Kutsikaklass

Kohtunik: Tomasz Borkowski, Poola

Tulemus: Parim emane kutsikas 1, EAH, TP Kutsikas

 

07.09.2013 Rahvuslik näitus Lauluväljakul

Popibass Penny Pently (5kuune)

Beebiklass

Kohtunik: Jan Coppens, Holland

Tulemus: Parim emane beebi 1, EAH, TP Beebi

 

Rapla  VI ja VII rühma erinäitus 16.08.2013

Popibass Penny Pently (4,5kuune)

Beebiklass

Kohtunik: Eva Jönsson, Rootsi

Tulemus: Eriauhind, Parim emane beebi, TP Beebi ja Best in Show beebi.

Veel artikleid...