2014

31.08 Väimela Rahvuslik

Popibass Penny Pently (17kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Tamara Sarmont, Valgevene

Tulemus: SP 1, SK, TP J, PE 1, TP, RÜP IV

30.08 Väimela Rahvuslik

Popibass Penny Pently (17kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Vjacheslav Verbitski, Valgevene

Tulemus: SP 1, SK, TPJ, PE 1, TP, RÜP IV
 
Popibass Porthos Philipp (17kuune)
Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, VSP J, PI 1, VSP

22.08 VI ja VII rühma erinäitus

Popibass Penny Pently (16kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Vilmos Kardos, Ungari

Tulemus: SP 1, SK, TP J, PE 1, VSP, JUN BIS I !

26.07 Haapsalu Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (15kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Marko Lepasaar, Eesti

Tulemus: SP 1

Poopibass Pontupoeg Puhh

Juuniorklass

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, TP J, PI 1, TP, RÜP IV

Popibass Porthos Philipp

Juuniorklass

Tulemus: VH

6.07 Pärnu Rahvusvaheline

Popibass Penny Pently (15 kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Attila Czegledi, Ungari

Tulemus: SP 1

5.07 Pärnu Rahvusvaheline

Popibass Penny Pently (15 kuune)

Noorteklass

Kohtunik: Karl P Reisinger, Saksamaa

Tulemus: SP 1, SK, PE 1, CACIB, TP

22.06 Luige Rahvuslik Näitus

Popibass Pontupoeg Puhh (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik:Valentina Ivanischeva, Venemaa

Tulemus: SP 2, SK, PI 2

21.06 Luige Rahvuslik Näitus

Popibass Pontupoeg Puhh (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Siret Lepasaar, Eesti

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, TP J, PI 1, TP, RÜP IV

8.06. Palanga Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Gunnar Nymann, Taani / VI rühma kohtunik: A. Lorenzo, Rootsi

Tulemus: SP 1, Jun SERT, TP J, TP, RÜP IV --> LT JCH, BALT J CH

7.06 Palanga Rahvuslik Näitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik:  Astrid Lundava, Eesti / VI rühma kohtunik G. Nymann

Tulemus: SP 1, Jun SERT, TP J, TP, RÜP 1 --> LT J CH, BALT J CH

1.06 VI Rühmanäitus

Popibass Penny Pently (14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Monika Blaha, Austria

Tulemus: SP1, SK, (jun SERT), TP Jun, Jun BIS III

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH

31.05 Eesti Võitja 2014

Popibass Penny Pently(14 kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Jelena Kruus, Eesti

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, VSP Jun, PE 4, Eesti Juuniorvõitja-14 --> Eesti ja Läti Juunior Tšempion!

Popibass Pontupoeg Puhh

Tulemus: SP 3

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH

03.-04.05 Talsi Rahvuslik näitus

Popibass Penny Pently (13kuune)

Juuniorklass

-Kohtunik: Dubravka Reicher, Horvaatia

Tulemus: SP 1, PE 1, TP, Jun Sert, RÜP IV    

-Kohtunik: Jo Schepers, Holland

Tulemus: SP 1, PE 1, TP, Jun Sert, RÜP VI

19.04. Narva Rahvusvaheline näitus

Popibass Penny Pently (12kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Olga Morozova, Venemaa

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, PE 1, TP, RÜP IV

12.04 Tallinna Võitja'14

Popibass Penny Pently (12kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Markku Mähönen, Soome

Tulemus: EVH

Popibass Pontupoeg Puhh (12kuune)

Tulemus: SP 1, SK, Jun SERT, PI 2 ja TLN JW'14

08.02 Tallinn Winter Cup'14

Popibass Penny Pently (10kuune)

Juuniorklass

Kohtunik: Maret Kärdi, Eesti

Tulemus: SP 1,  SK, Jun SERT, TP Jun, PE 1, VSP, WJCUP'14 ja WCUP'14

Popibass Pruutus Picasso

Tulemus: VH