2016

12.11.2016 Balti Võitja 2016
Kohtunik: Johannes Boelaars, Holland
9 Bassetit

Penny - SP 2


15.10.2016 Valmiera Rahvuslik näitus
Kohunik: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska 
6 Bassetit

Theodor - SP 1, SK, Vet SERT, PI 2, VSP Vet -> LÄTI VETERAN TŠEMPION

Penny - SP 1, SK, PE 2


03.09.2016 Luige Rahvuslik näitus
Kohtunik: Natalia Sedykh, Venemaa
8 Bassetit

Penny - SP 1, SK, PE 1, VSP

Theodor - SP 1, SK, Vet SERT, PI 1, TP Vet, TP, RÜP I  -> EESTI VETERAN TŠEMPION


21.08.2016 RV Cruftsi 2017 Kvalifikatsiooninäitus
Kohtunik: John Wauben, Holland
1 Basset

Penny - SP1, SK, PE 1, CACIB, TP


30.07.2016 Saaremaa Rahvuslik näitus
Kohtunik: Jelena Kruus, Eesti
1 Basset

Puhh - SP1, SK, PI 1, TP, RÜP IV 


09.07.2016 RV Pärnu
Kohtunik: Katrin Lahi-Temnikov, Eesti
3 Bassetit: 2 isast, 1 emane

Penny -  SP 1, SK, PE 1, CACIB, VSP


18.06.2016 Vanamõisa rahvuslik näitus
Kohtunik: Claudio de Giuliani, Itaalia
2 Bassetit: 1 isane, 1 emane

Puhh - SP 1, SK, PI 1, SERT, VSP -> EST CH!

Penny-  SP 1, SK, PE 1, TP, RÜP II


05.06.2016 VI Rühma Näitus
Kohtunik: Silvia Weber-Martegani
7 Bassetit: 2 isast, 5 emast

Penny - SP 1, SK, PE II 


04.06.2016 RV Eesti Võitja'16
Kohtunik: Anca Giura
8 Bassetit: 5 isast, 3 emast

Puhh - H 


14.05.2016 Jahikoerte erinäitus
Kohtunik: Jan Ryk, Pools
3 bassetit: 1 isane, 2 emast

Penny (ch. klass) - SP 1, SK, PE I, TP


16.04.2016 RV Tallinna Võitja'16
Kohtunik: Arne Foss, Norra
12 bassetit: 7 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - SP 3, SK 

Puhh (avaklass) - SP 2


3.04.2016 RV Lahti
Kohtunik: Sakari Poti, Soome
9 bassetit: 4 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - SP 2, SK, PE III, SERT, res-CACIB -> FI CH


27.02.2016 RV Venemaa ''БЕЛЫЕНОЧИ–II 2016''
Kohtunik: Astrid Lundava, Eesti
11 bassetit: 4 isast, 7 emast

Penny (ch. klass) - SP 1, SERT, PE II, res-CACIB -> RUS CH!


26.02.2016 RV Venemaa ''БЕЛЫЕНОЧИ–I 2016'' 
Kohtunik: Mrs. Manola Poggesi, Itaalia
7 bassetit: 2 isast, 5 emast

Penny (ch. klass) - VH


17.01 Turu RV näitus
kohtunik: Bo Wallin, Rootsi
8 bassetit: 

Penny (Ch klass) - SP 2, SK, PE III